Opłaty za depozyt Quantum AI

Quantum AI oferuje swoim użytkownikom kilka opcji wpłaty środków na ich konta. Jeśli wpłacasz kryptowaluty, nie będzie żadnych opłat. Jeśli zamierzasz wpłacić środki za pomocą opcji przelewu bankowego, giełda pobierze od Ciebie opłatę w wysokości 0,1% wartości transakcji, przy czym minimalna opłata wynosi 60$/60€. Jest to dość kosztowne, ponieważ jeśli wpłacasz tylko kilkaset dolarów, nadal musisz zapłacić minimalną opłatę w wysokości 60 dolarów, zamiast 0,1%.

Jeśli chcesz kupić kryptowaluty za pomocą karty Visa/Mastercard, musisz sprawdzić indywidualną opłatę w momencie płatności, ponieważ różni się ona w zależności od zewnętrznego procesora płatniczego.

Opłata transakcyjna Quantum AI

Podstawowa opłata handlowa Quantum AI dla twórców wynosi 0,1% i 0,2% dla biorców. Ale jedną bardzo ważną rzeczą do odnotowania jest to, że handlowcy mogą uzyskać ogromne zniżki na ich opłatę handlową, jeśli wolumen obrotu przekracza określoną kwotę.

Opłaty za wypłatę fiatów z Quantum AI

Jeśli chodzi o wypłaty fiat z Quantum AI, użytkownicy muszą zapłacić stałą opłatę w wysokości 0,1% kwoty wypłaty (minimalna opłata wynosi $60). W przypadku, gdy chcesz, aby Twoje środki znalazły się na Twoim koncie bankowym w ciągu 24 godzin, Quantum AI oferuje swoim użytkownikom ekspresowy przelew bankowy, za który pobierana jest opłata w wysokości 1% całkowitej kwoty wypłaty (minimalna opłata to 100$).

Opłaty za wypłatę kryptowalut Quantum AI

Quantum AI nie ma stałej opłaty za wypłatę kryptowalut. Platforma pobiera zryczałtowaną opłatę za każdą inną kryptowalutę na swojej platformie. Niektóre monety są bezpłatne i możesz sprawdzić tabelę opłat tutaj, aby określić opłatę za konkretną monetę. Jeśli wyślesz kryptowalutę na inne konto Quantum AI, będzie ona bezpłatna.

Plusy i minusy Quantum AI

Plusy

  • Ponad 150+ obsługiwanych kryptowalut
  • Łatwe kupowanie, sprzedawanie i wymienianie kryptowalut.
  • Dla wygody dostępna jest aplikacja mobilna
  • Pożyczaj i pożyczaj kryptowaluty na rynku P2P
  • Staking dostępny dla kilku monet, dzięki czemu możesz zarabiać na odsetkach od swojej kryptowaluty

Wady

  • Drogie opłaty za wpłaty i wypłaty (minimum 60 USD)
  • Niedostępne w USA
  • Brak obsługi klienta przez czat na żywo

Werdykt

Quantum AI może być doskonałym wyborem dla każdego, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z kryptowalutami lub handlem. Przyjazny interfejs pozwoli Ci zbadać każdą opcję, nie myląc się z innymi. Najlepszą rzeczą jest to, że możesz po prostu kupować i trzymać kryptowaluty na platformie, jeśli nie chcesz handlować.

Użytkownicy mogą nawet zdobywać nagrody premium i stopy procentowe dzięki programowi partnerskiemu i stakingowi. W przypadku jakichkolwiek problemów, użytkownicy mogą również skontaktować się z zespołem wsparcia Quantum AI, ale niestety tylko poprzez e-mail, ponieważ nie ma wsparcia w postaci czatu na żywo. Jeśli jesteś w USA i chcesz korzystać z giełdy kryptowalut, musisz znaleźć inną, ponieważ Quantum AI nie obsługuje mieszkańców USA. Możesz zapoznać się z najlepszymi giełdami kryptowalut dla mieszkańców USA, klikając tutaj, lub spojrzeć na poniższą tabelę porównawczą.